Як вибрати кращий автомобільний акумулятор?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.00 (4 Голосів)

Як вибрати кращий автомобільний акумулятор?Питання вибору акумулятора, який не буде доставляти проблем власникові автомобіля, дошкуляє і новачків, і досвідчених автовласників. Інженери і виробники постійно працюють над поліпшення своєї продукції і щороку навесні, коли треба пройти техогляд, поміняти зимові шини на літні та в цілому підготувати машину до майбутнього літнього сезону, огляд моделей акумуляторів не втрачає актуальності.

Фахівці, автолюбителі і професіонали-ремонтники не називають однозначних лідерів, так як в Україні представлена ​​продукція більш ніж 20 країн-виробників. Оскільки монополія незаконна, кожна країна може похвалитися цілим списком компаній, які в свою чергу випускають по кілька ліній моделей акумуляторів. Вибір АКБ - справа складна, тому пальму першості віддаємо тому, хто зумів поєднати високу якість виконання всіх вимог стандарту і розумну ціну на свої вироби.

Загальновизнані лідери ринку зберігають свої позиції протягом кількох останніх років, це VARTA і BOSCH. Переваги названих марок очевидні, це перш за все висока якість, тривалий термін гарантії і перевірена часом репутація.

Великі бренди мають великі матеріальні та інтелектуальні можливості для проведення досліджень та підвищення якості своєї продукції, чим і зайняті цілі підрозділи, що ведуть пошуки нових рішень. Одне з головних напрямків розвитку - продовження терміну служби акумуляторних батарей, зниження або повне усунення необхідності обслуговування та підвищення параметрів роботи АКБ. Все це вимагає вкладення великих коштів і постійного контролю не тільки за роботою власного виробництва, а й за розробками конкурентів.

Менші марки не мають можливості утримувати власні дослідницькі центри, часто викуповують і використовують ліцензії інших брендів. Це обмежує їх можливості в поліпшенні якості своєї продукції. Наприклад, VARTA кілька десятиліть виробляє цілий ряд різних накопичувачів струму. Тому в її арсеналі і величезний досвід, і розробки з суміжних областей, зокрема, виробництво пальчикових акумуляторів (звичайних батарейок). Синтез технологій дозволяє домагатися кращих результатів, ніж у інших виробників акумуляторних батарей для автомобілів.

Відповідно до міжнародних правил, яких дотримуються провідні виробники, нові рішення розробників великого виробництва протягом трьох років не надходять у продаж, відповідно, ніхто не може викупити або іншим шляхом одержати ліцензію. Інженери-розробники за цей час можуть поліпшити конструкцію або запропонувати нову ідею рішення. Зрозуміло, що ціни на акумулятори «першого ешелону», наприклад, VARTA вищі, ніж у марок, які не займаються дослідженнями в рамках власного виробництва. Однак висока якість, гарантована виробником, подовжує термін служби і надійність АКБ, що в підсумку дає солідну економію коштів кінцевого споживача.

Сьогодні список виробників і їхніх марок акумуляторів такий великий, що в короткій статті неможливо описати всі фірми, які постачають свою продукцію на наш ринок. Критерії вибору залежать у тому числі і від вимог, які в кожному випадку пред'являє виробник і власник автомобіля. Наприклад, в теплому кліматі не треба піклуватиь про збереження робочих характеристик батареї при низьких температурах. Рівень автомобільного виробництва настільки високий, що вибір залишається за покупцем.


Читайте також в рубриці «Авто/мото»

Як швидко і без аварій стати хорошим водієм?

Як швидко і без аварій стати хорошим водієм?

Як важко проходить екзамен з водіння ! Кожен пам'ятає відчуття...

Діагностика двигуна в автомобілі...

Діагностика двигуна в автомобілі...

Чи потрібна взагалі діагностика, а якщо так, то для чого...

Як продати свій автомобіль?

Як продати свій автомобіль?

Судячи по кілометражу автомобільних пробок, таке диво техніки є у...

Що зігріє автомобіль на морозі?

Що зігріє автомобіль на морозі?

Зима, холодно, температура за бортом зашкалює уже за -20, автомобіль...

Lotto-sport UA

Додати коментар

Захисний код
ОновитиЗараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як купити БУ автомобіль і не пот…

Як купити БУ автомобіль і не потрапити в халепу?

У століття високих технологій, і...

Як зняти тонування автомобіля са…

Як зняти тонування автомобіля самостійно?

Мода на тонування автомобіля з'явилася...

Як вибрати кращий автомобільний …

Як вибрати кращий автомобільний акумулятор?

Питання вибору акумулятора, який не...

Що зігріє автомобіль на морозі?

Що зігріє автомобіль на морозі?

Зима, холодно, температура за бортом...

Діагностика двигуна в автомобілі…

Діагностика двигуна в автомобілі...

Чи потрібна взагалі діагностика, а...

Як вибрати автомобільний відеоре…

Як вибрати автомобільний відеореєстратор...

Ви запитаєте, для чого платити...

Ремонт радіатора. У яких випадка…

Ремонт радіатора. У яких випадках він необхідний?

Кожен елемент машини має свій...

Як зберігати мотоцикл взимку...

Як зберігати мотоцикл взимку...

Грамотна підготовка та зберігання мотоцикла...

Як швидко і без аварій стати хор…

Як швидко і без аварій стати хорошим водієм?

Як важко проходить екзамен з...