Як швидко і без аварій стати хорошим водієм?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

Як швидко і без аварій стати хорошим водієм?Як важко проходить екзамен з водіння ! Кожен пам'ятає відчуття страху, тремтіння колін і хвилювання. Але всьому свій час, і настає момент, коли важкий етап іспитів пройдений. Ви радісно отримуєте права і розраховуєте на полегшення ... Але не тут-то було! Тепер вам належить самостійно виїжджати на дорогу, де з усіма проблемами доведеться справлятися самому, а головне, правильно і швидко!

Як стати хорошим водієм  

1. Найважливіше за кермом: не орієнтуватися на оцінку оточуючих!

Орієнтуйтеся тільки на свої відчуття сили та вміння. Зараз для вас головне - правильний розрахунок своїх сил, а зовсім не схвалення кого-небудь.

На дорозі дуже багато водіїв, які «нав'язують» свою манеру поведінки. Тебе можуть ігнорувати, впритул не бачити, підрізати, бібікають, коли доводиться чекати, багато гудять (особливо новачки) - загалом, хороших оцінок на дорозі ніхто не дає. А ось лайок і засуджень на свою адресу на перших порах кожен новачок отримує сповна.

Чого тільки варті різні маневри паркування, розвороти, виїзди з другорядної дороги на головну при насиченому русі! При кожній такій ситуації за спиною відчуваєш негатив в свою адресу. А якщо їдеш занадто повільно? А якщо з першого разу не зміг вписатися в поворот? Та що там говорити ...

Кожен початківець водій мене зрозуміє ... Як паралізує страх і невпевненість, коли поруч з тобою немає «злого» інструктора, зате ззаду бібікає по-справжньому роздратований агресивний, злобний, квапливий водій.

У всіх цих ситуаціях я подумки про себе повторювала: «Я ще новачок. Так, я погано вмію їздити і особливо паркуватися. Ну і що тепер? Ти ж сам таким був, просто забув про це! Так що вибач, брат, але я, поки не навчуся, буду втручатися на дорозі. І для того щоб потім, в майбутньому, стати хорошим водієм, я зараз буду сильно і багато мішати тобі. Щоб навчитися ... ».

2. Підвищуйте впевненість у собі!

Люди (і навіть зневажливі чоловіки, які не люблять жінок за кермом), відчуваючи вашу впевненість у собі, починають ставитися до вас гідно. Не бійтеся здатися невмілою (невмілим), дурепою (дурником) і т.п. Дерзайте і вчіться, не оглядаючись ні на кого! Але обережно і з розумом.

Одного разу я довго і клопітно паркувалася між машинами. А в одній з машин за мною спостерігали двоє чоловіків. І хіхікали. Потім вони не витримали і почали вголос висловлювати свою критику (це було влітку). Я вийшла з машини, підійшла до них і спокійно, доброзичливо (але з упевненістю в собі) сказала: «Ну так, у мене не виходить з першого разу. А ти покажи, як це робити, і навчи мене!»

Як мінімум, така постановка розмови відсікає все усмішки.

3. Не бійтеся бути собою!

Насправді, чинити на власний розсуд - це самий виграшний варіант.

У моїй практиці новачка були ситуації, коли я боялася проїхати у вузькому просторі, а ззаду бібікали нетерплячі водії. Тоді я виходила з машини і говорила: «Я тут боюся не вписатися. Допоможіть мені, будь ласка, проїхати». Бібікання припинялися, і, більше того, галантні чоловіки, як правило, допомагали, та ще й з цілуванням ручки.

4. Дивіться з гумором на життя!

Інший жарт швидко розрядить ситуацію і внесе позитивність, якої нам деколи так не вистачає ...

Забавну ситуацію я підгледіла у свого чоловіка і стала застосовувати у своїй практиці: коли нетерплячий чоловік завзято дудить ззаду (щоб чоловік забрався з його дороги, звернув, ну або просто випарувався), мій чоловік бібікає йому у відповідь. Зухвало, впевнено і наполегливо. На такі дії дудіння ззаду припиняються, як правило. Чоловік жартома каже, що хоче паровозний гудок, ... щоб «відповідати» нетерплячим товаришам солідніше.

5. Ніколи, ніколи не уявляйте себе супер-водієм! Повірте, на дорозі (і скрізь) завжди є чому повчитися! Тому залишайтеся живим і обережним учнем! А якщо, не дай Боже, щось сталось, то вам завжди на допомогу прийде техпідтримка в дорозі, тому ніколи не втрачайте надію.

На завершення теми хочу дати свою особисту пораду всім водіям.

Не сідайте за кермо в неврівноваженому стані. Якщо вмієте себе приводити в порядок, перед поїздкою обов'язково це зробіть, дайте собі правильну настройку.

Якщо не вмієте приводити себе в порядок, а ваш стан неврівноважений, залиште машину до завтра! Водіння машини - це як медитація. Життєво важливо на дорозі перебувати тут і зараз.

Знаєте, чим відрізняються люди, що потрапили в аварію, від людей, що не потрапили в аварію? Зовсім не досвідом (хоча досвід має велике значення), а зайвою самовпевненість, відсутністю «прозорості мізків».

«Прозорістю мізків» я називаю стан, коли тебе абсолютно нічого не хвилює, відсутні всі почуття та емоції. Ти знаходишся тут і зараз. Немає ніяких думок, немає ніяких хвилювань, радощів чи розладів. Тільки дорога і відчуття (щодо дороги), ти - і все.

У цьому, в правильному стані ви відчуєте, куди варто їхати, а куди ні. Так само, нутром, ви відчуєте, коли варто загальмувати (а потім переконайтеся, що зробили правильно, коли на дорогу раптово вискочить скажений пішохід чи обігнав вас хтось і того нетерплячого водія зупинить ДАІшник), ви будете відчувати, коли варто здійснювати маневр, а коли ні, і з якою швидкістю. Головне, не засмічувати голову думками і логічними міркуваннями, а робити все по внутрішньому чуттю, не піддаючи його сумніву.

Ну і, звичайно, дуже важливо правильно тлумачити, розуміти свої справжні відчуття.


Читайте також в рубриці «Авто/мото»

Вибираємо автомобільні диски

Вибираємо автомобільні диски

Вид розкішної і дорогої машини завжди приносить естетичне задоволення не...

Де недорого купити автозапчастини?

Де недорого купити автозапчастини?

Будь-який автомобіль, неважливо, імпортного він виробництва або вітчизняного, періодично потребує...

Ремонт радіатора. У яких випадках він необхідний?

Ремонт радіатора. У яких випадках він необхідний?

Кожен елемент машини має свій термін експлуатації. Так само й...

Як купити автомобіль Hyundai H-1

Як купити автомобіль Hyundai H-1

Деякі громадяни хочуть тільки перший раз стати просто автовласниками, а...

Lotto-sport UA

Додати коментар

Захисний код
ОновитиЗараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як купити БУ автомобіль і не пот…

Як купити БУ автомобіль і не потрапити в халепу?

У століття високих технологій, і...

Як зняти тонування автомобіля са…

Як зняти тонування автомобіля самостійно?

Мода на тонування автомобіля з'явилася...

Як вибрати кращий автомобільний …

Як вибрати кращий автомобільний акумулятор?

Питання вибору акумулятора, який не...

Що зігріє автомобіль на морозі?

Що зігріє автомобіль на морозі?

Зима, холодно, температура за бортом...

Діагностика двигуна в автомобілі…

Діагностика двигуна в автомобілі...

Чи потрібна взагалі діагностика, а...

Як вибрати автомобільний відеоре…

Як вибрати автомобільний відеореєстратор...

Ви запитаєте, для чого платити...

Ремонт радіатора. У яких випадка…

Ремонт радіатора. У яких випадках він необхідний?

Кожен елемент машини має свій...

Як зберігати мотоцикл взимку...

Як зберігати мотоцикл взимку...

Грамотна підготовка та зберігання мотоцикла...

Як швидко і без аварій стати хор…

Як швидко і без аварій стати хорошим водієм?

Як важко проходить екзамен з...