Ремонт радіатора. У яких випадках він необхідний?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

Ремонт радіатора. У яких випадках він необхідний?Кожен елемент машини має свій термін експлуатації. Так само й радіатори автомобілів з часом приходять в непридатність, так як потроху забиваються сміттям, яке проходить в систему охолодження двигуна, пошкоджуються камінчиками і розбиваються в результаті дорожньо-транспортних пригод.

Радіатор системи охолодження двигуна є досить складною конструкцією, яка дозволяє нормалізувати найкращі температурні режими для роботи двигуна. Тому невчасний ремонт і діагностика радіаторів може позначитися на працездатності двигуна .

Радіатор витримує постійні зміни температури і збільшений внутрішній тиск, через що з деталями з пластику часто починаються неприємності, внаслідок яких необхідний ремонт радіаторів. Наприклад, можлива тріщина бачка або його горловини, що є причиною підтікання рідини, а слідом за тим і перегріву двигуна - дана обставина вимагає негайного ремонту автомобільних радіаторів.

Коли поломка радіатора локальна, а сам зіпсований радіатор знаходиться в непоганому стані, недорогим виходом із проблеми є його ремонт. Якщо зіставити вартість ремонту з ціною нової деталі - різниця буде безперечно. Якщо ж поломка істотна, розбиті «соти», тріснуті в декількох точках бачки, або ж радіатор «повело» і він піддавався значному термічного впливу, в цьому випадку рекомендується замінити радіатор.

Ремонт радіатора з подібними поломками, звичайно, можливий. Тільки ціна подібного ремонту зможе значно перевищити ціну нового радіатора. Коли перегрівається двигун або сталася розгерметизація - необхідно надати автомобіль для діагностики фахівцям. Через деякий час радіатор може забитися і тоді знадобиться його промивка - це важко назвати ремонтом, але в той же час, якщо вчасно не промити систему, двигун може зупинитися. 

Коли охолоджуюча рідина довго не замінюється, то можуть початися корозійні процеси і надалі виникне необхідність ремонту радіатора. Корозія порушує працездатність системи охолодження: охолоджуюча рідина кипить, утворюються повітряні пробки, які призведуть до надмірного тиску - власне, це часто призводить до того, що пластмасові частини радіатора лопаються, потім необхідний, наприклад, ремонт бачків. Якщо ж зламаний клапан, який випускає пар, то тріщини будуть виникати швидше і більш виражено. Коли виникають найменші підозри щодо несправності і потреби ремонту радіаторів, автомобіль необхідно в найкоротші терміни показати фахівцям.

Найпоширеніші причини витоку охолоджувальної рідини: розгерметизація місць поєднання бачків і трубок, пошкодження трубок, тріщини бачків і приведення в непридатність гумових ущільнювачів. Потреба в ремонті радіаторів нерідко виникає після дорожньо-транспортної пригоди, оскільки радіатори, які розташовані спереду автомобіля, часто піддаються різним механічним пошкодженням.

У результаті аварії можлива деформація і порушення герметичності, в процесі лагодження радіаторів можливі такі роботи: виправлення форми (рихтування), ліквідація пробоїн з наступним випробуванням на герметичність. При потребі також проводиться заварка і реставрація патрубків.

По закінченню ремонту виконується установка радіатора на автомобіль, вакуумація за допомогою спеціального пристосування і заливка охолоджуючої рідини. Потім автомобіль прогрівається і проводиться заключна перевірка його роботи.


Читайте також в рубриці «Авто/мото»

Як продати свій автомобіль?

Як продати свій автомобіль?

Судячи по кілометражу автомобільних пробок, таке диво техніки є у...

Як вибрати автомобіль для дівчини

Як вибрати автомобіль для дівчини

Жінки при виборі автомобіля часто не замислюються про його технічні...

Як купити автомобіль з пробігом дешево?

Як купити автомобіль з пробігом дешево?

Не у всіх є можливість купити новий автомобіль, який тільки...

Як купити БУ автомобіль і не потрапити в халепу?

Як купити БУ автомобіль і не потрапити в халепу?

У століття високих технологій, і прискореного життєвого ритму, прислів'я «Автомобіль...

Lotto-sport UA

Додати коментар

Захисний код
ОновитиЗараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як купити БУ автомобіль і не пот…

Як купити БУ автомобіль і не потрапити в халепу?

У століття високих технологій, і...

Як зняти тонування автомобіля са…

Як зняти тонування автомобіля самостійно?

Мода на тонування автомобіля з'явилася...

Як вибрати кращий автомобільний …

Як вибрати кращий автомобільний акумулятор?

Питання вибору акумулятора, який не...

Що зігріє автомобіль на морозі?

Що зігріє автомобіль на морозі?

Зима, холодно, температура за бортом...

Діагностика двигуна в автомобілі…

Діагностика двигуна в автомобілі...

Чи потрібна взагалі діагностика, а...

Як вибрати автомобільний відеоре…

Як вибрати автомобільний відеореєстратор...

Ви запитаєте, для чого платити...

Ремонт радіатора. У яких випадка…

Ремонт радіатора. У яких випадках він необхідний?

Кожен елемент машини має свій...

Як зберігати мотоцикл взимку...

Як зберігати мотоцикл взимку...

Грамотна підготовка та зберігання мотоцикла...

Як швидко і без аварій стати хор…

Як швидко і без аварій стати хорошим водієм?

Як важко проходить екзамен з...