Як вибрати автомобільний відеореєстратор...

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

Як вибрати автомобільний відеореєстратор...Ви запитаєте, для чого платити гроші за автомобільний відеореєстратор? А ви стикалися зі складними ситуаціями на дорогах - необгрунтованими претензіями з боку співробітників ДПС, підставами, помилковими звинуваченнями? А скільки виникає спірних ситуацій, коли дуже складно буває довести свою правоту! Ось щоб уникнути всіх подібних проблем варто встановити в своєму автомобілі відеореєстратор. Він веде запис дорожньої обстановки. 

Все, що відбувається на дорозі навколо вашого автомобіля, буде записано і може бути використано при необхідності - це і інші транспортні засоби, і дорожні знаки, і пішоходи, і ремонтні роботи. Автовідеорегістратори ведуть циклічні записи з фіксацією часу і дати зйомки. Відеозапис, зроблений відеореєстратором, є доказом у суді, тобто це мовчазний свідок. Великою заслугою відеореєстратора є те, що учасники події вирішують спірні питання, не доводячи справу до суду.

Автомобільні відеореєстратори бувають повністю автономні і багатоканальні. Автономні відеореєстратори - це мініатюрні відеокамери, які легко встановлюються на лобове або заднє скло за допомогою присоски або просто двостороннього скотча. Вони відносно недорого коштують і споживають небагато енергії, а запис відрізняється високою якістю.

Авторегістратори можуть вбудовуватися в дзеркало заднього виду і виконувати функції навігатора, монітора для підключення камери заднього виду, антирадара. Вони легко встановлюються, їх не потрібно знімати на ніч. Коштують вони дорожче в порівнянні з відеофіксатори, що кріпляться на скло, і встановлювати їх потрібно в сервісному центрі.

Багатоканальні автореєстратори - це блок, який представляє записуючий пристрій - цифровий відеореєстратор і мініатюрні відеокамери. Цифровий відеореєстратор потрібно встановлювати в потаємному місці, а відеокамери - де завгодно. Підключати потрібно 2-4 відеокамери. Як бачимо, це ціла система, і її можна використовувати як для відеозапису, так і як охоронну систему. Недолік таких реєстраторів - велике енергоспоживання, складність установки, середня якість відеозапису.

Встановлювати автовідеорегістратор потрібно так, щоб він захоплював ділянку вашого автомобіля, щоб були докази того, що відеозапис зроблений з вашої машини. До речі, також рекомендуємо встановити у вашому автомобілі парктроник camry, здесь можна придбати його за хорошою ціною.

При виборі авторегістратора врахуйте, що об'єктив повинен мати кут огляду 90 - 140 градусів - це дозволить зняти не тільки обстановку у районі вашого автомобіля, але і розглянути дрібні і дуже важливі деталі: державні номери машин, їх марку. Для якісного запису необхідно виробляти 25-30 кадрів в секунду для різних форматів (PAL, NTSC). Врахуйте можливість підключення мікрофону - це потрібно для голосовоого запису, насамперед бесіди з інспектором ДПС, щоб довести, наприклад, перевищення повноважень або вимагання хабара.

Для зберігання даних використовуються жорсткі диски і флеш-пам'ять. Жорсткі диски володіють великою місткістю, але вони вимагають віброзахисту від дорожньої тряски, не ефективні при нульовій і нижчій температурі, а також є складнощі при перенесенні інформації на комп'ютер. А флеш-пам'ять значно нижча за ціною, не потребує віброзахисту, поміщається в реєстратори малих розмірів і інформація легко переноситься на комп'ютер.

Якщо ви підключите GPS-модулі, то ваш авторегістратор збереже координати шляху в окремому файлі, а потім накладе ці координати на карту; з супутника запише на відео координати, час і дату, швидкість машини. 


Читайте також в рубриці «Авто/мото»

Ремонт радіатора. У яких випадках він необхідний?

Ремонт радіатора. У яких випадках він необхідний?

Кожен елемент машини має свій термін експлуатації. Так само й...

Вибираємо автомийку правильно

Вибираємо автомийку правильно

Будь-який міський житель зараз має можливість помити свою машину мало...

Як швидко і без аварій стати хорошим водієм?

Як швидко і без аварій стати хорошим водієм?

Як важко проходить екзамен з водіння ! Кожен пам'ятає відчуття...

Що говорить колір автомобіля про характер його власника?

Що говорить колір автомобіля про характер його власника?

Всі ми різні. І в кожного свої погляди на речі,...

Lotto-sport UA

Додати коментар

Захисний код
ОновитиЗараз коментують:

ТОП-10 по темі:

Як купити БУ автомобіль і не пот…

Як купити БУ автомобіль і не потрапити в халепу?

У століття високих технологій, і...

Як зняти тонування автомобіля са…

Як зняти тонування автомобіля самостійно?

Мода на тонування автомобіля з'явилася...

Як вибрати кращий автомобільний …

Як вибрати кращий автомобільний акумулятор?

Питання вибору акумулятора, який не...

Що зігріє автомобіль на морозі?

Що зігріє автомобіль на морозі?

Зима, холодно, температура за бортом...

Діагностика двигуна в автомобілі…

Діагностика двигуна в автомобілі...

Чи потрібна взагалі діагностика, а...

Як вибрати автомобільний відеоре…

Як вибрати автомобільний відеореєстратор...

Ви запитаєте, для чого платити...

Ремонт радіатора. У яких випадка…

Ремонт радіатора. У яких випадках він необхідний?

Кожен елемент машини має свій...

Як зберігати мотоцикл взимку...

Як зберігати мотоцикл взимку...

Грамотна підготовка та зберігання мотоцикла...

Як швидко і без аварій стати хор…

Як швидко і без аварій стати хорошим водієм?

Як важко проходить екзамен з...